Николаевское гороно сорвало тендер на организацию питания школьников почти на 78 миллионов гривен

08 декабря 2017, 15:57

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Управление образования Николаевского горисполкома еще в ноябре 2017 года объявило торги на организацию общественного питания в школах города в 2018 году. Но процесс затянулся и сорвался по вине тендерного комитета под руководством Завьяловой и тогдашнего начальника управления образования Николаевского горисполкома Деркач. Вместо четырёх участников торгов к тендеру был допущен только один: ООО «ПРОД-ЮГ».

К сожалению, по вине чиновников, до сих пор не решен такой значимый для здоровья детей вопрос, как питание в школах.

Сумма закупок составляет 77 млн. 919 тыс. 617,64грн.

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга

Послуги їдалень (послуги з організації харчування в навчальних закладах міста)

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 54000, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, Навчальні заклади управління освіти відповідно до дислокації.

ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень

Період постачання: по 31 грудня 2018.

Участниками торгов стали четыре учреждения: КПП по организации питания в учебных заведениях; ООО «КОРТ-СЕРВИС»; ООО «ПРОД-ЮГ»; ООО «Понтем.уа».

Анти конкурентні узгодження

Голові тендерного комітету
Управління світи Миколаївської міської ради
Зав’яловій О.О.
Копія: Начальнику Управління освіти Миколаївської міської ради
Деркач Г.І.

За результатами розгляду наданих учасниками торгів документів на етапі кваліфікації тендеру на закупівлю «Послуги їдалень (послуги з організації харчування в навчальних закладах міста)»UA-2017-10-06-000417-b тендерним комітетом був допущений до подальшої участі у процедурі закупівель лише один учасник (Протокол 1.5 від 30.11.2017) інші були відхилені і таким чином, згідно Протоколу 1.6 від 30.11.2017 , торги на закупівлю відмінені.

Таким чином вважаємо наступне:
Замовник закупівель Управління освіти Миколаївської міської ради разом з Учасником «КВП по організації харчування в навчальних закладах» в м. Миколаїв (надалі КВП) навмисними узгодженими діями порушили ст.5 Закону України «Про захист економічної конкуренції» (узгоджені дії, які призвели до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на ринку, є анти конкурентними узгодженими діями, згідно Закону України «Про захист економічної конкуренції». Узгодженими діями є укладання угод у будь-якій формі, а також будь-яка інша погоджена конкурентна поведінка. Особи, які чинять, або мають намір чинити узгоджені дії, є учасниками узгоджених дій),а саме зірвали своєчасне проведення тендера на закупівлю послуг по харчуванню дітей в дитячих навчальних закладах м. Миколаїв, тим самим ставлячи під удар головне — здоров’я дітей. В подальшому це може привести до росту соціального напруження в місті Миколаїв і подальших неконтрольованих подій.
Вимагаємо переглянути результати розгляду тендерної документації пропозиції КВП, та кваліфікувати і допустити підприємство до участі у процедурі закупівлі у встановлений законодавством України термін. В іншому разі ми будемо вимушені звернутись до Антимонопольного комітету України і до суду, з метою примушення до належного виконання Замовником законодавства України.

Рішення замовника: Вимога не задоволена

05 грудня 2017 13:29

Участь у закупівлі Послуги їдалень (послуги з організації харчування в навчальних закладах міста) UA-2017-10-06-000417-b прийняли чотири Учасника, а саме: ТОВ «КОРТ-СЕРВІС», Комунальне виробниче підприємство по організації харчування в навчальних закладах, ТОВ «Понтем.уа», ТОВ «ПРОД-ЮГ».
За результатами розгляду тендерних пропозицій щодо закупівлі Послуги їдалень (послуги з організації харчування в навчальних закладах міста) UA-2017-10-06-000417-b замовником було прийнято рішення щодо відхилення тендерних пропозицій: ТОВ «КОРТ-СЕРВІС» на підставі п.4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» «тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації» та п.1 ч.1 ст. 30 Закону «учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону»; Комунальне виробниче підприємство по організації харчування в навчальних закладах на підставі п.4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» «тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації»; ТОВ «Понтем.уа» на підставі п.4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» «тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації».
За результатами розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ПРОД-ЮГ» щодо закупівлі Послуги їдалень (послуги з організації харчування в навчальних закладах міста) визначено, що тендерна пропозиція ТОВ «ПРОД-ЮГ» відповідає технічним вимогам та кваліфікаційним критеріям наведеним у тендерній документації щодо закупівлі Послуги їдалень (послуги з організації харчування в навчальних закладах міста).
У зв’язку з допущенням до оцінки менше двох тендерних пропозицій торги щодо закупівлі Послуги їдалень (послуги з організації харчування в навчальних закладах міста) (55510000-8 ДК 021:2015) відмінено на підставі ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме «допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій».
Разом з тим, відповідно до ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *