Николаевской гимназии исполнилось 25 лет: их приветствовали гости из прошлого

03 сентября 2018, 18:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Сьогодні, 3 вересня, в Першій українській гімназії імені Миколи Аркаса відбулося ювілейне Свято першого дзвоника. Як завжди, головними на святі знань були п’ятикласники (першокласники гімназії), які разом із одинадцятикласниками вийшли на урочисту лінійку у святкових вишиванках та з різнокольоровими кульками.

Адміністрація закладу привітала усіх з нагоди ювілейного свята – адже сьогодні гімназія святкує 25 річницю створення Першої української гімназії імені Миколи Аркаса, зачитала вітальні телеграми від випускників, розповіла про їхні творчі здобутки.

Донесла інформацію батькам про нагородження колективу закладу міською відзнакою «Інтелект нації».

У цей чудовий сонячний день гімназистів вітали танцювальний колектив «Дивоцвіт», гімназійний хор , театральний колектив «Зорі» та учні 1(5) — класів.

На майданчик прибули гості з далекого минулого, коли у 19 столітті розпочала свій історичний шлях Маріїнська жіноча гімназія. Цього навчального року ми відзначаємо 155 років від дня її заснування. Також на лінійку завітали випускники гімназії різних років, вони провели цікаві зустрічі з дітьми на першому урочистому уроці «Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса – перлина 21 століття».

Під час урочистого свята було проведено веселий та запальний флешмоб «Нам – 25», який зарядив усіх енергійністю та гарним настроєм на цілий навчальний рік!

З нагоди свята на першому поверсі гімназії презентовано персональну виставку олійного живопису миколаївської художниці, керівника студії для дітей і дорослих Олени Тернової. Радо запрошуємо всіх. Eчасникам освітнього процесу та гостям була представлена колекція нагород гімназіїї за 25 років.

А на майданчику з вул. Нікольської з’явилась квіткова експозиція «Нам 25 років!» та встановлено сонячний годинник для проведення уроків природознавства.

Вітаємо усіх зі Святом першого дзвоника!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *