Николаевскую область взяли в «белый плен»: 14 населенных пунктов остались без электричества, спасатели вызволяют машины из сугробов

03 марта 2018, 11:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Станом на 3 березня за повідомленням ПАТ «Миколаївобленерго» від електропостачання відключено 14 населених пунктів (Вітовський, Казанківський, Миколаївский, Снігурівський, Веселинівський, Первомайський, Березнегуватський, Новобузький р-ни), залучено 13 бригад, 14 одиниць техніки, 31 співробітників.

Силами служби автомобільних доріг України у Миколаївській області, комунальними підприємствами забезпечується розчистка доріг державного та місцевого значення, до роботи на автошляхах задіяні 29 одиниць техніки та 46 працівників. Обмежено рух вантажного транспорту на автомобільній дорозі Н-14 «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв».

Протягом 2 березня підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області залучались 27 разів. З снігових заметів вилучено 40 автомобілів, організовано супроводження до хворих 3-х автомобілів швидкої медичної допомоги та доставку фельдшера до хворого. Всього надано допомогу 84 особам. Дві мобільні групи ГУ ДСНС на автомобілях підвищеної прохідності надавали допомогу співробітникам облавтодору під час робіт на автомобільній дорозі Н-14.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *