Николаевцам покажут драгоценные минералы и ювелирные украшения народных умельцев

19 июня 2017, 17:00

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

21 июня в 15:00 в областном краеведческом музее состоится открытие выставки «Талисман на счастье».

Экспозиция создана на основе фонда музея и частных коллекций николаевцев, а также ювелирных изделий мастеров народного искусства, — сообщают организаторы.

В експозиції представлені унікальні мінерали, зібрані великим поціновувачем природи Еммануїлом Петровичем Францовим — гласним Миколаївської міської думи, членом міської управи. Наприкінці ХІХ ст. він створив у Миколаєві приватний музей, натуралістична колекція якого, за відгуками відвідувачів, була «гідна столичного». У 1913 році саме його зібрання стало основою для створення природно-історичного музею, сьогоднішнього краєзнавчого музею.

На виставці можна побачити мінерали, які зустрічаються в різних регіонах України: агати, бурштин, опал, родоніт, яшма, лабрадорит, скам’яніле дерево та інші. Зараз відбувається відродження культури каменю, помітно зростає інтерес до нього. Самоцвіти знаходять все більш широке застосування і входять в наше життя, прикрашаючи людину та її побут.

Виставка познайомить Вас з дивовижними мінералами, підкаже, як визначити свій талісман та вибрати амулет, як допомагають дорогоцінні камені зберегти здоров’я, а значить — красу і душевну рівновагу.

Міфи і легенди, повір’я та романтичні історії відкриють таємниці про значення амулетів і талісманів у житті різних народів.

Запрошуємо Вас у світ казкових скарбів!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *