Николаевцам показали волшебный мир «Грации»

24 мая 2017, 14:02

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

23 мая в рамках мероприятий, посвященных Международному дню защиты детей, в Областном дворце культуры состоялся концерт ансамбля бального танца «Грация-Юниор» (худ.руководитель Роман Гусаков).

 Об этом сообщает Николаевский ОДК.

Відкрив програму основний склад народного ансамблю  бального танцю «Грація» композицією «Штраус»  із золотого фонду колективу у постановці заслуженого працівника культури України  Володимира  Почтаренка.

Цей колектив чарує своїх прихильників професійним  і    яскравим виконанням, довершеністю концертних композицій, магнетизмом і оригінальністю,  бездоганними сценічними костюмами.

Вони є взірцем для колективу «Грація-Юніор».   Саме  юні учасники є  надією і  достойною  зміною   основного складу, тому  їх  керівник  приділяє таку ретельну увагу підготовці своїх  юних вихованців.

Денис Володимирович Юрковський та  Роман Костянтинович Гусаков разом зі своїми учасниками  роблять  все  для того,  щоб  бути гідними  свого вчителя  — Почтаренка  Володимира Георгійовича.

У концертній програмі взяли участь близько  100 учасників, і  представили на суд вибагливого глядача свої творчі доробки.

Танець – це історія, яку партнер та партнерка разом мають донести до глядача.  Кожен  виконує свою роль, і від кожного із них залежить  їх спільний результат.

Присутні,  затамувавши подих, поринули у чарівний світ «Грації»,  де танцювальні композиції   переплелися у барвистому вінку  ритмів  бальної хореографії.

Цього вечора вони  отримали насолоду від прекрасних хореографічних постановок,  про що свідчили бурхливі оплески. Концерт залишив у глядачів незабутні враження та надихнув керівників  колективів  на  нові творчі звершення.

 

Спортивно-бальні танці є справжнім спортом, і вимагають серйозного та відповідального підходу.  Танцювальна підготовка сприятливо впливає  на загальний  розвиток дитини  та  її творчий    потенціал.

Ви є батьками дівчинки, яка мріє стати принцесою? Або ж у Вас прекрасний, але сором’язливий і невпевнений у собі хлопчик? Тоді Вам рекомендується розглянути як хороший варіант – спортивно-бальні танці для дітей.

Порада тут одна: приводьте своїх дітей на танці за чудовим настроєм, за новими враженнями, знайомствами, емоціями та позитивом!  Адже танці – це особливий чарівний світ, у який ваші діти неодмінно захочуть поринути!

Ансамбль бального танцю «Грація-Юніор»  (керівник Роман  Гусаков) чекає на зустріч з Вами!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *