Николаевцев приглашают на «Неделю австрийского кино»

22 мая 2019, 12:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаєві покажуть на великому екрані під відкритим небом програму 8-го щорічного фестивалю «Тиждень австрійського кіно».

Ексклюзивні кінопокази пройдуть з 4 по 25 червня щовівторка о 20:30 на літньому майданчику ДОФу (колишнього Будинку офіцерів флоту) за адресою: м. Миколаїв, вул. Артилерійська 7.

У програмі три повнометражні фільми та традиційна добірка анімаційних короткометражок від ARS ELECTRONICA.

«Українці дуже мало знають про Австрію. І, напевно, австрійці про Україну теж. Але, в наших країнах знімають якісне кіно, що презентують на міжнародних кінофестивалях. У березні цього року ми показали нове українське кіно, яке стало великим відкриттям для миколаївців. І, я сподіваюся, що і в цей раз ми зможемо здивувати глядача», — розповідає співорганізатор фестивалю Дар’я Фріч-Алчіна.

Відкриє фестиваль історична драма «Анджело», події якої розгортаються у Відні початку XVIII століття навколо історії африканського хлопчика-раба. Він потрапляє під опіку графині, яка вирішує хрестити його і дати йому освіту. Одну з головних ролей у фільмі виконала зірка італійського кіно Альба Рорвахер («Щасливий Лазар», «Ідеальні незнайомці»). Стрічка МаркусаШляйнцера отримала національну премію AustrianFilmAward за кращі костюми, грим і роботу художника-постановника.

Стрічка «Земля» — нова робота титулованого австрійського документаліста НіколаусаГейрхальтера, лауреата Європейської кіноакадемії. У фільмі режисер досліджує відносини людства з земною корою: люди приймають існування землі як належне; вона здається непорушною. На думку Гейрхальтера, якщо розглядати нашу планету як організм, то її кора — всього лише 40 кілометрів товщиною — найбільш уразливий його орган. «Земля» була вперше представлена публіці в програмі «Форум» Берлінського кінофестивалю, яка удостоїлася премії екуменічного (християнського) журі.

Також гостей «Тижня австрійського кіно» в Миколаєві чекає традиційна підбірка кращих робіт міжнародного фестивалю мультимедійних мистецтв ARS ELECTRONICA. Кіноогляд щорічно проходить в австрійському місті Лінц і представляє передові візуальні технології.

Закриває фестиваль романтична комедія «Машина любові» Андреаса Шміда.

Фестиваль проходить в рамках Двосторонньої Року культури, який прагне зблизити креативний потенціал України і Австрії.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Вхід на всі покази — ВІЛЬНИЙ.

Організаторами фестивалю виступають Австрійський культурний форум та компанія «Артхаус Трафік». Організатор фестивалю в Миколаєві: КУ «Агенція розвитку Миколаєва» та платформа «My ART», яка займається створенням і підтримкою культурних проектів у Миколаєві.

Анонс в Facebook за посиланням.


КУ «Агенція розвитку Миколаєва»


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *