Николаевцев приглашают на фестиваль туристической журналистики в Херсон

11 июня 2018, 15:26

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

З 14 по 16 червня  2018 року відбудеться ХIІІ Фестиваль туристичної журналістики України, який вже всьоме буде проходити на мальовничій та гостинній Херсонщині.

Фестиваль туристичної журналістики України  є традиційною щорічною заходом, що зазвичай проводиться в одному з туристичних центрів чи курортів України.

Мета цьогорічного фестивалю – побачити на власні очі та ознайомитись з новими можливостями відпочинку на Херсонщині, сприяти представникам засобів масової інформації у висвітленні інформації про можливості внутрішнього туризму та оздоровлення.

Програма заходу передбачає відвідування найпривабливіших туристичних об’єктів Херсонської області,   серед яких біосферний заповідник  «Асканія-Нова», сімейна виноробня ТМ «Курінь», комплекс рибалки та відпочинку «Дельта Дніпра», Лемурійське озеро, Арабатська стрілка  та інші туристичні локації області.

Впевнені, що за результатами Фестивалю з’являться нові телесюжети, репортажі та публікації, які відкриють Херсонську область як місце різнопланового відпочинку для мешканців України.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *