Николаевщина надежный партнер — III Инвестиционный форум

12 октября 2017, 12:37

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

12 октября в  Николаеве начал работу/стартовал Третий инвестиционный форум 2017 «Николаевщина надежный партнер»

За доброю традицією третій рік поспіль Миколаївщина  зустрічає учасників інвестиційного форуму. Наш регіон має потужний потенціал для розвитку і реалізації найсміливіших економічних програм та проектів. Саме ці теми будуть обговорюватися сьогодні протягом дня.

Программа заходу цікава і насичена. Працюватимуть чотири платформи: інфраструктура, агропромисловий комплекс, «відновлювальна» енергія та інформаційна безпека. Долучені обізнані експерти та спікери. Серед поважних доповідачів  віце-премєр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадій Зубко.

«Інвестиційний форум надійна платформа для започаткування і реалізації потужних івестиційних проектів — зазначають організатори заходу — Всі платформи актуальні для Миколаєва, тим більше вони розвиваються в цих напрямках. Вперше  буде обговорюватися в Миколаєві на такому високому рівні  інформаційна безпека. Запрошені експерти: політичні психологи, політологи, військові соціологи для того, щоб поговорити на тему загроз, які існують в Україні, на Миколаївщіні в рамках гибридної войні»

Такі заходи цікаві не лише офіційною частиною, а й неформальним спілкуванням. С кожним роком кількість гостей зростає. Сьогодні для участі у форумі зібралось чимало впливових осіб Миколаївщіни.

Відвідала захід і миколаївська молодь та малеча. Отже, Миколаївщина, ти маєш бути надійною для наших дітей та молоді.

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *