По Николаевщине пронесся фестиваль по спасению Бугского Гарда: плясали гопак и варили кулиш

17 октября 2017, 9:34

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В г. Южноукраинск на площади Мемориального комплекса «Воинам — защитникам Отечества» состоялся концерт мастеров искусства Украины. Цель мероприятия — привлечь внимание общественности на проблему природно-исторического парка Бугский Гард.

Фестиваль Майстрів мистецтва України  «Збережемо козацьку славу — збережемо Бузький Гард» — чергова акція направлена на збереження природньо-історичної памятки від затоплення. В такому форматі вона проводилась в перше.

У заході взяли участь лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів, співаки та музиканти, бійці АТО та козаки, вчені та екологи, місцеві мешканці та громади Миколаївщіни. Родзинкою фестивалю став ансамбль народного танцю «Київ» —  візитна картка України на Євробаченні 2017.

Козацкі громади області дивували відвідувачей заходу майстер-класами з бойового гопака, пригощали усіх бажаючих смачним кулішем.

Доречі, американці планують зняти фільм про це унікальне місце. А що наші обласні й районні телеканали… слабо чи команди зверху не було? Соромно.

На острові Гардовий встановили пам’ятну дошку, тим самим започаткували будівництво храму. Коли здоровий глузд не впливає на прийняття важливих рішень, сподіваємось що духовна складова приведе до тями тих, хто намагається здійснити злочинний захід по затопленюю Серця Українського козацтва, тим самим, знищити наше майбутнє.

Боротьба за Бузький Гард триває!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *