Ни матери, ни отца: в Вознесенском районе нашли троих покинутых детей

05 июля 2018, 20:14

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

4 липня п.р. робочою групою у складі ст. інспектора Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області Пастуха О.О., головного спеціаліста сектора захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей Вознесенської райдержадміністрації Грабар О.М., директора районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лукової О.І., начальника відділу кадрового та правового забезпечення Прибужанівської сільської ради Родюк Р.Ю., лікаря загальної практики сімейної медицини Мартинівської АГП Резника Д.М. та фахівця із соціальної роботи Прибужанівської с/р Гарбуз Т.О.  проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» на території Прибужанівської с/р у с.Мартинівське.

У ході проведення рейду виявлено трьох бездоглядних дівчаток 3,7,8 років ромської національності, які через малолітній вік не могли сказати звідки вони приїхали та хто їхні батьки. Пояснили лише, що в село вони приїхали з дядьком Ватжаєм та бабусею Тамарою, яка вже поїхала десь жебрати на ліки для дядька, який лежить хворий, лупцює їх, не доглядає і вони самі варять собі одні макарони. При обстежені будинку, на який вказали діти, виявлено чоловіка, який лежав закутаний на ліжку, говорив, що у нього запалення легень, він погано почувається та у нього немає сил доглядати за дітьми, які є його племінницями, одна з них його донька, хоча підтверджуючого документа у нього немає. Пояснив, що сам прибув з  Веселинівського району, а матері залишених дівчаток на заробітках в Росії чи в м. Одесі. Чоловік мав хворобливий вигляд, спутану свідомість, не міг дати чітких пояснень, але від госпіталізації до лікарні відмовився. Стосовно бездоглядних дівчаток складено Акт органу внутрішніх справ про знайдених дітей та тимчасово влаштовано їх до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Вознесенська. Відтепер службі у справах дітей Вознесенської райдержадміністрації доведеться вжити низку заходів, аби з’ясувати: хто батьки зазначених дівчаток, чи мають вони місце постійного проживання і чи справді вони тимчасово довірили своїх дітей зазначеному дядькові чи покинули, як непотрібни?

Служба у справах дітей райдержадміністраці


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *