Новогодние программы в Областном дворце культуры

26 декабря 2018, 22:07

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Кожен день наближає нас до довгоочікуваного свята, якого з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Так, до Нового року залишилось зовсім обмаль часу! І саме напередодні зимових свят діти мають можливість поринути у цікаві пригоди і розваги!

З 22 грудня Обласний палац культури гостинно зустрічає дітей та підлітків з усієї Миколаївщини. 25-26 грудня відбулися новорічні програми за підтримки облдержадміністрації. Незважаючи на складні погодні умови діти та підлітки з районів та міст області все ж потрапили на свято, в першу чергу, це — діти воїнів АТО, діти-інваліди, діти-сироти, діти, які залишилися без батьківського піклування, вихованці шкіл-інтернатів та дитячих будинків, діти сімей-переселенців з зони АТО.

Всіх гостей зустрічав святий Миколай. У фойє І та ІІ поверхів працювали різноманітні тематичні фотозони, і гості залюбки робили на їх фоні пам’ятні фотознімки.

У фойє ІІ поверху проходили захоплюючі ігрові програми. Діти та підлітки брали активну участь у цікавих вікторинах та різноманітних змаганнях, які підготовили та провели учасники народного театрального колективу «Камеді-театр» (керівник Наталія Субботіна) та студенти коледжу культури і мистецтв.

Зі святами вітав в.о. начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Гінкул В.М. Він побажав миру і достатку кожній родині.

На кращій сцені області проходила казка «Новорічна плутанина» за участю акторів народного молодіжного театру «Парадокс» (режисер-постановник і автор казки Лілія Гупало) та кращих творчих колективів:
— зразкового ансамблю танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова);
— зразкового вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим);
— зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва).

Діти жваво слідкували за перебігом подій, і відчували себе причетними до того, що саме завдяки їх підтримці перемогло добро.

Ці програми допомогли дітям отримати естетичну насолоду, і їх оченята світилися щастям. З новорічними подарунками вони попрямували додому, щоб наступного року знову повернутися до Обласного палацу культури!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *