Новополтавская ОТГ приступила к работе

07 ноября 2017, 12:19

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

«Генеральна репетиція» першої сесії Новополтавської ОТГ
6 листопада 2017 року у приміщені сільської ради Новополтавської об’єднаної територіальної громади за круглим столом вперше після проведених місцевих виборів зібралися депутати та голова для операційного планування підготовки і проведення першої сесії новообраної ради. На підсилення робочого засідання запросили експертів. 


Експерт із децентралізації Лілія Кравчук та юрисконсульт Ганна Іпатенко Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», привітали керманичів громади від імені керівництва підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування, підкресливши, що на їхні плечі лягає відповідальність розвитку за успішне майбутнє. Також експерти ознайомили присутніх із алгоритмом проведення першої сесії, визначенням постійних комісій та їх складом, процедурою реорганізації, а також детально проаналізували первинні проблеми з якими зіштовхнеться громада на початку своєї роботи.
Експерти надали пакет методичних документів, проектів положень, рішень, презентацій, що рекомендовані Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства для використання в роботі новоствореної громади.
«Сьогодні потяг під назвою «децентралізація» рухається наповну і кожна громада має всі шанси для успішного розвитку, зокрема перейняти досвід найуспішніших громад України, отримати підтримку від держави та на власні очі переконатися, що це чудова можливість змінити життя на краще. Наші колеги-експерти завжди готові надати всебічну консультаційну, методичну, юридичну та практичну допомогу», – підкреслила експерт із децентралізації Лілія Кравчук. 


Миколаївським ЦРМС проводиться серійна та ефективна робота у контексті проведення першої сесії у новостворених громадах. Виїздним кущовим семінарам передували проведені організаційно-методичні семінари із залученням провідних фахівців, тренерів, кращих практиків із Миколаївської та Чернівецької областей. Наступний крок – 20 листопада виїзд в адміністративний центр громади – с. Новополтавку – для надання рекомендацій в розрізі встановлення штатної структури, вирішення бюджетних, кадрових питань.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *