Ночной улов на 8 млн. гривен: на Николаевщине пограничники задержали контрабандистов, которые пытались провезти через границу крупную партию сигарет

31 июля 2017, 12:24

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

На Николаевщине задержали контрабандистов, которые пытались провезти через границу крупную партию сигарет. Об этом на своей странице в Facebook сообщил глава Николаевской ОГА Алексей Савченко.

«Завдяки принциповій і рішучій позиції керівництва обласного управління СБУ та наших прикордонників маємо черговий серйозний “нічний улов”!

В результаті блискучої спецоперації, сьогодні вночі було попереджено ввезення до України контрабандної партії цигарок. Неоформлений іноземний товар намагалися провезти через державний кордон на території Миколаївщини.

Під час спецоперації на судні Hermes, яке ходить під прапором Коморських островів, правоохоронці вилучили цигарок на суму більше 8 млн грн.

Переконаний, що успіх подібних операцій можливий лише завдяки консолідації зусиль різних відомств, про що я неодноразово наголошував під час спільної координаційної наради з силовиками.

Тож рішуче продовжуємо виконувати доручення Президента України Петра Порошенка щодо посилення боротьби з корупцією і контрабандою!

Повірте, доберемося до кожного! Можливо не так швидко, як деякі очікували, але це тільки початок!», — сказано в сообщении.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *