«Огромное спасибо»: к профессиональному празднику Алексей Савченко поздравил медицинских работников Николаевской области

12 июня 2018, 15:52

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У вівторок, 12 червня, в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбулися урочистості до Дня медичного працівника, які зібрали сотні професіоналів медичної галузі з усієї Миколаївщини.

Привітав провідних спеціалістів медицини регіону голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

«Я знаю, як ви відверто працюєте і робите усе, щоб сьогодні надавати якісні медичні послуги. Вашу працю неможливо переоцінити. Людяності, яка в вас живе, душі, яка у вас є, я вважаю достатньо буде для усіх галузей, які сьогодні є у нас в державі», — звернувся Олексій Савченко до медиків, побажавши їм міцного здоров’я, щастя та благополуччя.

Очільник області акцентував, що завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка на сьогодні є можливість розбудови сільської медицини. Миколаївщина не стоїть осторонь – до кінця року в області заплановано будівництво 14 нових сільських амбулаторій найвищої якості і рівня. Люди, які звертатимуться до амбулаторій, отримають повний спектр послуг у селі.

Олексій Савченко також розповів, що в області триває робота щодо укладання декларацій між лікарями та жителями області – на сьогодні цифра підписаних угод сягає більше 200 тисяч.

Провідних спеціалістів медичної сфери нагороджено почесними грамотами облдержадміністрації, обласної ради та міської ради, а також управління охорони здоров’я ОДА та профспілки працівників охорони здоров’я України.

Також, напередодні професійного свята – Дня медичного працівника голова облдержадміністрації відвідав обласний протитуберкульозний диспансер.

«Ми заїхали до протитуберкульозного диспансеру, привітали колектив. Я поспілкувався з керівником лікувального закладу, обговорили питання та проблеми, над якими зараз працює медзаклад, зокрема. Також спільно з головою обласної ради Вікторією Москаленко, з депутатами облради передали лікарні сучасне медичне обладнання, необхідне для якісного обслуговування пацієнтів — їх отримають відділення хірургії, а також реанімації та інтенсивної терапії», — прокоментував Олексій Савченко.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *