Опровержение: Николаевская областная организация ВО «Батькивщина» выступила с официальным заявлением против компромата

27 марта 2019, 14:01

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Николаевская областная организация ВО «Батькивщина» выступила с официальным заявлением. Публикуется полностью.

Заява Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина»

Сьогодні в екстреному порядку голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко разом із представниками силових структур зібрали журналістів на брифінг, на якому анонсували розповідь про начебто порушення законодавства з боку нашого однопартійця. Замість пояснення суті брифінгу Олексій Савченко розповів про міфічні нічні зустрічі з підприємцями і продемонстрував відео за участі Тимура Глушко.

         Виникають декілька питань. Чому саме сьогодні в день приїзду до області Юлії Тимошенко виникла така термінова необхідність для демонстрації запису?

Як пересічним підприємцям вдалося записати відео з використанням спецзасобів? Адже, як стало відомо зі слів Тимура Глушко, події що були показані на відео, відбувалися ще в далекому 2015-му році. Учасник бесіди є Савранська Валентина, сестра громадянина Росії Андрія Єрмака, що наразі проживає в м.Первомайськ. Як провокативне, фейкове відео зняте і змонтоване 4 роки тому на замовлення громадянина Росії Андрія Єрмака, можливо агента російських спецслужб, потрапило до правоохоронців та губернатора?

Звісно зрозуміло, що саме відео відзняте не процесуальним шляхом, тож жодним чином не може бути доказом ні в якій справі, особливо в тих, які намагаються сфабрикувати правоохоронці і використане лише як невдалий елемент дискредитації Тимура Глушко.

Чому влада вирішила в останню мить, за чотири дні до виборів віднайти хоч якийсь «компромат» на представників ВО «Батьківщини» на місцях? Чому вдається до таких ганебних методів та наклепів, до яких не вдавалася влада навіть за часів Януковича?

Відповіді очевидні. Влада на чолі з її поки що очільником Петром Порошенком агонізує та вдається до будь-яких дій з метою дискредитувати лідера президентської гонки Юлію Тимошенко та її представників на місцях.

           З-під поли, з якихось таємних архівів силових структур, дістаються такі «знахідки», які аж ні про що не свідчать та не доводять нічиєї вини і використовують очільниками  Миколаївської області, як елемент тиску і оббріхування.

          За всіма попередніми соціологічними дослідженнями в 132-му виборчому окрузі впевнено перемагає Юлія Тимошенко, тож саме через звинувачення молодого та сильного, авторитетного керівника влада намагається спотворити результат виборів. Миколаївська обласна парторганізації ВО «Батьківщина» заявляє, що звернеться до суду у зв’язку із неправомірними діями очільника облдержадміністрації.

Ганьба цій владі та її методам! Чекати змін лишилося недовго! Весна Переможе!

Миколаївська обласна парторганізація ВО «Батьківщина»

Кроме того, Тимур Глушко, о котором шла речь на брифинге, провел пресс-конференцию.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *