Органи управління сили та засоби цивільного захисту Миколаївської області переведені у режим функціонування «підвищена готовність»

30 ноября 2018, 16:09

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Наразі органи управління сили та засоби цивільного захисту Миколаївської області переведені у режим функціонування «підвищена готовність». Про це стало відомо під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. Участь у засіданні взяли голова ОДА Олексій Савченко, начальник головного управління ДСНС в області Максим Грицаєнко, а також керівники спеціальних відомств та профільних структурних підрозділів органів влади.

Основним питанням порядку денного стало забезпечення діяльності територіальних та функціональних підсистем Єдиної державної системи цивільного захисту України в режимі воєнного стану.

За результатами наради Олексій Савченко повідомив, що областю забезпечено технічне оснащення та підготовка фахівців аварійно-рятувальних (відновлювальних) формувань сил цивільного захисту для виконання їхніх завдань за призначенням.

«Наша територіальна підсистема цивільного захисту складається з формувань спеціалізованих служб цивільного захисту та об’єктових формувань (зараховано більше 14 тисяч осіб). Також на території області функціонують взводи Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України. Крім того, усі райдержадміністрації та виконавчі комітети міських рад розробили відповідні положення про районні та міські ланки територіальної підсистеми цивільного захисту, а також погодили та затвердили переліки місцевих спеціалізованих служб цивільного захисту», — пояснив голова ОДА.

Олексій Савченко також наголосив, що територіальна підсистема єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області знаходиться у постійній готовності до виконання завдань щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в умовах мирного часу та в особливий період.

Прес-служба Миколаївської ОДА


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *