Оркестри Миколаївського ОПК взяли участь у конкурсі «Весняна симфонія»

23 марта 2021, 20:47

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Духовий та естрадний оркестри Миколаївського обласного палацу культури взяли участь у конкурсі «Весняна симфонія».

12-13 березня у м. Одесі проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального мистецтва «ВЕСНЯНА СИМФОНІЯ», у якому взяли участь 77 конкурсантів.

Місто Миколаїв представляли  два народні колективи   Обласного палацу культури: духовий оркестр (керівник Андрій Чернов) та естрадний оркестр (керівник Сергій Смирнов).

Організатор — Міжнародний фестивальний центр «ARTFEST-PORTAL» за підтримки: Методичного кабінету навчальних закладів мистецтва і культури Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Президент фестивалю — Євген Присяжнюк, учасник TV-проекту «Голос Країни».

Голова журі — Герман Юрченко, народний артист України, заслужений діяч мистецтв України.

Мета проекту – заохочення до вивчення музичного мистецтва, розвиток та підтримка їх досягнень, підвищення рівня кваліфікації керівників колективів шляхом обміну досвідом з колегами та порадами компетентного журі.

Наш духовий оркестр представив на суд конкурсного журі  твір  американського композитора Глена Міллера «Moonlight Serenade» («Серенада місячного світла») до знаменитої музичної комедії Брюса Хамберстоуна  «Серенада Сонячної долини».

У різні часи керівниками духового оркестру  були висококласні музиканти: Г.Манілов, М.Зубрілін, О.Попов, І.Вершинін, М.Шейченко, П. Фабрицький, заслужений  працівник  культури України Олег Корнєєв. З 2003 року  до диригентського пульта став Андрій Чернов.

2022  року колектив відзначатиме своє століття.

Сергій Смирнов  очолює естрадний оркестр не так давно.  Заснував цей колектив, і тривалий час був його керівником заслужений діяч мистецтв України Михайло Полторак.

Кожен керівник сповідує свою репертуарну політику. У репертуарі теперішнього складу естрадного оркестру переважають твори сучасних композиторів та джазові композиції.

Естрадний оркестр  представив на конкурс  твір  Ентоні Ньюлі і  Леслі Брікасса  «Feeling Good» («Відчуваю себе відмінно»), солістка Обласного палацу культури — Катерина Тихонова.  Вперше пісня прозвучала у мюзиклі «The Roar of the Greasepaint — The Smell of the Crowd», і з того часу вона стала надзвичайно популярною.

За підсумками  конкурної програми  народний духовий оркестр  та народний естрадний оркестр стали лауреатами І ступеня.

Вітаємо учасників  вказаних оркестрів та їх керівників  — Андрія Чернова  та Сергія Смирнова з яскравою перемогою, і бажаємо подальших творчих успіхів!

Раніше повідомлялося, що у Миколаївському ОПК відбулася прем’єра вистави народного театру мініатюр «Уездный город N».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *