Освещать проблему красным: Николаевское региональное отделение АГУ об акции по борьбе с туберкулезом

13 февраля 2018, 8:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України разом із міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) закликало органи місцевого самоврядування Миколаївщини долучитися до заходів щодо привернення уваги боротьби із захворюванням туберкульозом.

24 березня 2018 року проводиться Всесвітній День боротьби з туберкульозом. В рамках «Меморандуму про співробітництво між Миколаївським регіональним відділенням Асоціації міст України та МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» місцевим органам влади Миколаївської області запропоновано взяти участь у акції LHSI по приверненню уваги суспільства до проблеми захворюваності туберкульозом. Так, організаторами пропонується 24 березня з 18:30 до 23:00 висвітлювати червоним світлом визначні пам’ятки, знакові будівлі чи споруди населених пунктів України. На думку ініціаторів акції ‒ захід здатен нагадати суспільству про необхідність об’єднувати зусилля для боротьби з туберкульозом. Миколаївським регіональним відділенням Асоціації міст України направлено своїм членам відповідні пропозиції.

«Проблема із захворюваністю на туберкульоз для Миколаївщини стоїть дуже гостро. Тому, роль місцевої влади у запобіганні поширення захворювання через пригортання уваги суспільства дуже важлива, ‒ пояснює виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення АМУ Тетяна Яблоновська, ‒ Такі форми зосередження громадської уваги на рівні органів місцевого самоврядування до такої серйозної проблеми є доволі новими і через це, ми сподіваємося, ефективними».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *