Ответственность за уничтожение правоохранительной системы ложится на президентское большинство в ВР — Власенко

16 марта 2018, 20:01

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Відповідальність за знищення правоохоронної системи України несе президентська більшість у Верховній Раді.

Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Власенко, коментуючи на прохання журналістів у кулуарах парламенту провал голосування за відповідний законопроект щодо вдосконалення кримінального судочинства (№7547).

До того ж політик закликав забути про політичний штамп «поправки Лозового».

«Так, автор поправок повинен нести за них відповідальність, але на сьогодні це не поправка Лозового, це – Закон України, за який проголосувала фракція БПП, «Народний фронт» і решта».

Сергій Власенко нагадав, що фракція «Батьківщина» під час розгляду відповідного документу «криком кричала про те, що його не можна ухвалювати, пояснювала чому, вносила свої правки, а натомість нам казали – «ви заважаєте проводити реформу».

За словами депутата від «Батьківщини», не важливо, хто вніс відому поправку, головне те, що в цій поправці тоді була зацікавлена провладна більшість.

«Тепер провладна більшість, вдарившись головою об стіну, замість того, щоб виправити свої помилки у професійний чесний законний спосіб, знову почала грати в якісь підкилимні ігри. Очевидно, що БПП не змогли узгодити в середині більшості свої позиції щодо тих поправок, які вчора виносились на розгляд парламенту», – зазначив він.

Говорячи про наслідки правоохоронної «реформи» влади, парламентарій сказав, що все це призведе до колапсу правоохоронної та судової системи.

«Цей колапс створили ті невігласи, які сидять у парламентській більшості», – додав політик.

Окрім того, Сергій Власенко розповів, що, наприклад, відсьогодні вже набули чинності положення про строкові обмеження щодо проваджень у кримінальних справах.

«І навіть якщо завтра це буде скасовано, то будь-яка особа може прийти і сказати: мою справу розслідували більше строку, тому закривайте мені її», – пояснив він.

Член «Батьківщини» також назвав повним абсурдом вимогу щодо обов’язкового проведення експертизи у справах.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *