ОТГ Николаевщины обещают всестороннюю поддержку

11 января 2018, 6:50

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Початок нового року видався насиченим! За перші десять днів експерти Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, провели скайп-конференцію з головами та представниками ОТГ, в яких відбулися вибори 24 грудня 2017 року, а це – Дорошівська, Новополтавська, Арбузинська, Прибузька, Володимирівська, Казанківська, Широківська, Радсадівська та Березанська громади.
З 2 по 10 січня директор Миколаївського ЦРМС Валентин Бойко, юрисконсульт Ганна Іпатенко, експерт з регіонального розвитку Микола Дурман та експерт із місцевих фінансів Юлія Кірвас здійснили робочі візити в усі громади, що пройшли вибори в 2017 році. Особлива увага – новоствореним ОТГ.

«На початок 2018 року на Миколаївщині вже створено 28 громад – більше половини! Потяг децентралізації активно рухається, кожен може оцінити переваги на собі! Головне завдання Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування сьогодні – всебічна інформаційно-роз΄яснювальна робота новоствореним громадам щодо подальшого покрокового алгоритму дій згідно чинного законодавства України на шляху створення та становлення, а також повноцінна підтримка у розвитку громадам, що вже існують!» — підкреслив директор

Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Валентин Бойко.
Під час нарад з головами та депутатським корпусом ОТГ експерти надали повний пакет необхідних документів для роботи на місцях, обговорили ключові питання проведення першої сесії, вирішення кадрових питань в рамках розробленого Програмою «U-LEAD з Європою» Пакету заходів для підтримки становлення систем управління новостворених громад, окрема увага – плануванню бюджетів, розрахункам дохідної частини, порядок отримання та витрачання коштів субвенцій та дотацій, утримання закладів освіти, охорони здоров΄я, культури, що знаходяться на балансі районних органів влади, а також – перспектива розвитку громад за допомогою інстументів регіонального розвитку! Робота продовжується!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *