На сцене Николаевского ОДК прошла комедия «Блез»

07 ноября 2018, 8:48

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

О, Франція! О, Париж… Париж… Тут може трапитись усе, що завгодно! Особливо з героєм комедії за п’єсою відомого французького комедіографа, майстра водевільного жанру Клода Маньє «Блез», яку показав  народний молодіжний театр «Парадакс» (керівник Лілія Гупало) 3 листопада на сцені Обласного палацу культури.

За сюжетом молодий художник дАмбріє Блез, намагаючись покінчити з безгрошів’ям, робить усе можливе, щоб одружитися з донькою бізнесмена. Проте все відбувається всупереч його розрахункам…

Блез на два тижні знімає шикарну квартиру, щоб справити враження заможного і процвітаючого художника, який зовсім не женеться за приданим. Він замовляє у службі по найму досвідченого і представницького слугу, але з якоїсь помилки йому надсилають молоду провінціалку Марі…

Вистава побудована на комічних прийомах, різних непорозуміннях, а  помилкові дії  героїв п’єси  змушують глядача на кілька годин забути про свої проблеми і зануритися в атмосферу веселого дійства з її забавною плутаниною і іскрометним гумором!

Зроблено все так талановито, що глядач щохвилини вибухає сміхом від несподіваного повороту подій, що розгортаються в шаленому темпі.

Цього  разу виставу представляли: Станіслав Лішневський, Маргарита Кузьменко, Євген Христосенко, Дар’я Маркова, Анастасія Лішневська, Катерина Онищенко, Владлен Кумка, Катерина Рура та Анна Крижанівська.

Технічне забезпечення сценічного комплексу: Валентин Іванов, Ігор Лисенков, Олександр Хреновський, Сергій Бадюла та Сергій Дяченко.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *