О правильных и добрых поступках рассуждает школьник из Баштанского района

20 апреля 2017, 9:39

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Николаевщина славится добрыми и порядочными людьми. Об этом нам рассказывают школьники из разных районов области.

Предлагаем вашему вниманию статью Артёма Крапивка, ученика четвёртого класса Виноградовской ООШ, в рамках конкурса «Копилка добрых дел», проводимого «Николаевскими известиями» совместно с депутатом Николаевского областного совета Владимиром Фроленко.

Як відомо, добрі справи роблять людину добрішою. Я вважаю, що кожна людина в своєму житті повинна робити тільки добрі справи, тоді вона проживе своє життя гідно.

В наш час люди настільки заклопотані своїми проблемами, що забувають робити добрі вчинки. Сучасна молодь навіть не поступається місцем в автобусі літній людині… А це неправильно!!!

Я живу в оточенні своїх рідних, які з дитинства вчать робити мене добрі справи. Скажу чесно, що іноді я їх підводжу, бо лінуюсь. Але все одно я намагаюсь їх не підводити. Я допомагаю мамі висаджувати все на городі. Мені подобається допомагати татові доглядати за домашніми тваринами. я завжди допомагаю своїм дідусеві та бабусі. Разом з бабусею ми ліпимо вареники. Одного разу я сам виправ їй коврові доріжки. Ще я поступаюся місцем в автобусі старшим людям. Це приносить радість не тільки мені, а й тим, кому я допомагаю.

Я вважаю, що добрі вчинки потрібно робити без користі. За це тебе люди будуть завжди шанувати. Не дарма є така приказка: » Не одяг прикрашає людину, а гарні вчинки». Пам’ятайте про це!

Артьом Крапівка, учень 4 класу Виноградівської ЗОШ І — ІІІ ступенів

 

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *