Педагоги обратились с открытым письмом к председателю Николаевской ОГА

03 июля 2018, 11:12

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Николаевской общеобразовательной школе-интернате I-III ст. № 3 давно возникли проблемы, которые медленно решаются областной властью. Председатель профкома педагогического коллектива Наталья Сыпченко решила обратиться с письмом к председателю Николаевской ОГА Алексею Савченко через соцсети, надеясь на его помощь.

«Хочу звернутися до нашого губернатора.
Шановний Олексію Юрійовичу!
Звертається до Вас голова Профспілкового комітету Миколаївської загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ст.. № 3 Сипченко Наталя Борисівна.
Як Ви знаєте, наш заклад, а точніше, його навчальний корпус, знаходиться на реконструкції. Працювала тільки їдальня на 1 поверсі. Завдяки цьому школа могла функціонувати.
За рік робіт не відремонтовано жодного поверху з чотирьох. І ось, 29 та 30 червня будівельники розгромили і їдальню. Під загрозою зриву початок навчального року.

Будівельники пообіцяли надати гарантійний лист, але це, на жаль, не гарантує вчасне виконання робіт (за Паспортом реконструкції, вона мала завершитись 30 червня 2018 року).
Припустимо, дітей розподілять по іншим навчальним закладам. А куди йти педагогічним працівникам та обслуговуючому персоналу? Загалом, це більше 100 осіб. Комплектація в навчальних закладах відбулася в кінці травня.
Буду вдячна за Вашу відповідь».

Напомним, ранее сообщалось о том, что продолжается реконструкция школы-интерната № 3.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *