Податковою міліцією Миколаївщини припинено незаконний експорт олії соняшникової загальною вартістю 60 млн гривень

20 мая 2020, 18:19

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

На Миколаївщині, співробітниками податкової міліції спільно з співробітниками Херсонського прикордонного загону та управління служби безпеки області, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області припинено спробу незаконного експорту понад 3,2 тисячі тон олії соняшникової, повідомляє Державна фіскальна служба України.

В рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ст. 212 Кримінального кодексу України встановлено, що одним із сумнівних підприємств Миколаївщини, яке до податкової не звітувало та податки не сплачувало, здійснено спробу експорту морським шляхом на судні закордонного плавання олії соняшникової в значних обсягах, придбаних за невідомих обставин.

За результатами проведених слідчих дій вилучено олію соняшникову орієнтовною вартістю близько 60 млн гривень, на яку накладено арешт. При цьому з доводами про злочинність походження олії погодились як суди першої так і апеляційної інстанцій.

Наразі триває досудове розслідування. Проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення винних осіб та притягнення їх до передбаченої законодавством відповідальності.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *