Подведены итоги «фейсбучного» конкурса на лучшие пасхальные творения

13 апреля 2018, 9:09

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Оскар!!! Переживання, трепотіння! Вирішуємо, хто ж переможець пасхальних перегонів! Всі завмерли в очікуванні номінантів?! Завмирайте! Розслабтеся.

Спочатку трохи історій. Замислюючи цей конкурс, повірте, не думала, що він охопе континенти. Щиро вважала, — найголовніше, — аби людина змогла висловитися через пасхальний кошик. Просто проявити свою творчість, емоції, відчуття, щирість. КОМУ Я ЦЕ СКАЗАЛА? Що називається, понєслось! Шоб ви знали, друзі, конкурс виявився міжнародним і душевним. Він виявився настільки душевним та пасхальним, якого я особисто від нього не очікувала. Перша активна учасниця, Lena Kuhfahl, — жителька Америки, для якої створити чудо-паски — справжній подвиг. Ну немає в тій Америці всіх пасхальних атрибутів. Вона створила. Я їй аплодую. До речі, Лєна, в разі перемоги, пропонує віддати приз брату. Хай читає газета «Урядовий кур’єр» Щирість?! Так. Вона такою була і буде. Наступна історія, — Анастасия Михайлюк. Вона надіслала неймовірно гарні паски, композиції та фото. Сказала, якщо вони з сестрою та дівчатами виграють, — віддадуть виграш мамі. Ще одна тема. Така доняча гарна щирість. Це класно. Мама, Лариса Олейник.

Продовжую історії. Насправді, конкурс став міжнародним. Мій товариш Dmitriy Dibchenko надіслав дивні фотки. Виявилося, що його друг, укрїнський льотчик зустрічає Великдень в Конго. Вони там таке наворотили! З ананасами і всіляким. Є гарна фоточка ананасно-екзотична. Але з холодцем. Уявіть собі, в Африці! Аби лише не збилися з курсу, Неймовірно душевна світлина від Natali Natali. Щиросердна моя гарна приятелька, в якої рученьки та серденько творять. Вона з донечками випікає сотні великдніх пряників та просто дарує їх. Дякую, Наталко! Неймовірно. Дякую всім своїм друзям, що відгукнулися на мою таку несподівану пропозицію.
Повірте, непросто було виявити переможця.

І дуже просто. Найщира, найрадісна, найгарніша, найсвітліша, найоптимістична, най-най-най — Верочка, мама якої Ekaterina Timofeenko всі сторінки свого життя присвячує особливій улюбленій донечці, яка живе активним повноцінним життям. Насправді, вони — переможці! У Вєри _ ГРАНПРІ. За її світлину проголосувала найбільша кількість людей у конкурсі, — 33. Перше місце — Tatyana Pilipchuk. Друге — Lena Kuhfahl, третє — Анастасия Михайлюк. ВІТАЮ! ДЯКУЮ ВАМ!

Всі отримують передплату на газету «Урядовий кур»єр» до кінця року, всі три переможці.

ОЛЕНА ІВАШКО, спецкор «Урядового кур»єру»

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *