Поджег завода на Николаевщине: суд оставил двух подозреваемых под стражей с залогом в 4 млн. гривен

02 августа 2019, 19:27

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Світланою Скрипченко розглянуто клопотання щодо обрання міри запобіжного заходу 29-річному мешканцю м.Одеси, підозрюваному у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 194 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання, останній разом з іншими особами, 22.02.2019 року проникли на територію асфальтного заводу в м. Новий Буг Миколаївської області, де заподіяли тілесних ушкоджень охороннику, зв’язали останнього, після чого здійснили підпал підприємства.

Відповідно до розрахунку витрат на виконання відновлювальних робіт та закупку запчастин щодо поновлення роботи заводу підприємству нанесено збитки у сумі близько 16 млн гривень.

Прокурор в обґрунтування клопотання зазначила ризики переховуватись від слідства, чинити вплив на свідків, знищити речі або документи, що мають значення у даному провадженні, вчинити інше кримінальне правопорушення, перешкоджати розслідуванню іншим чином.

У ході розгляду підозрюваний заявив, що погано себе почуває. Йому було викликано бригаду швидкої, медики надали останньому необхідну допомогу, після чого засідання було продовжено.

Захисник просила відмовити у задоволенні клопотання та обрати більш м’який запобіжний захід.

Підозрюваний провину свою не визнавав та просив обрати запобіжний захід не пов’язаний з триманням під вартою.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали справи, слідчий суддя Світлана Скрипченко ухвалила обрати щодо нього запобіжний захід у виді тримання під вартою до 27.09.2019 року з можливістю внесення застави у сумі 1,5 млн гривень.

Окрім цього, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 2,5 млн гривень ще одному фігуранту зазначеного кримінального провадження.


Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *