Под домашним арестом будет находиться начальник Кривоозерской ветмедицины, пойманный на взятке

31 октября 2018, 15:53

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Іваном Дірком розглянуто клопотання щодо обрання міри запобіжного заходу начальнику Кривоозерської державної районної лікарні ветеринарної медицини, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання, посадовець отримав від місцевого підприємця неправомірну вигоду у сумі 8 000 грн за отримання відповідного ветеринарного свідоцтва без проходження ветеринарного контролю.

Прокурор просив обрати запобіжний захід у виді домашнього арешту з 22.00 до 06.00 год, обґрунтовуючи це тим, що підозрюваний може переховуватись від слідства та суду, знищити або спотворити речі та документи, які мають значення у даному кримінальному провадженні, впливати на свідків та потерпілого, з метою схилення до дачі неправдивих показів, вчинити аналогічне кримінальне правопорушення.

Підозрюваний та його захисник не заперечували проти задоволення клопотання.

Дослідивши матеріали та заслухавши думки сторін, суд обрав щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді не цілодобового домашнього арешту.

Окрім цього, суд відсторонив підозрюваного від посади до 30.12.2018 року.

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *