Под стражей находится начальник отделения полиции Николаевской области: подозрение во взятке

29 июля 2019, 16:47

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївський апеляційний суд  залишив без змін ухвалу слідчого судді Заводського районного суду міста Миколаєва від 18 липня 2019 року, якою 41-річному громадянину застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Додатково, підозрюваному відповідно до частини 5 статті 182 КПК України визначено заставу у розмірі 350 000 грн. 

29 липня 2019 року Миколаївський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу захисника в інтересах підозрюваного Х. на ухвалу слідчого судді Заводського районного суду міста Миколаєва.

У судовому засіданні захисник підтримав апеляційну скаргу та просив колегію суддів застосувати до підозрюваного менш суворий запобіжний захід не пов’язаний з триманням під вартою. Захисник зауважив, що підозрюваний має постійне місце проживання, відсутні судимості та наявна позитивна характеристика. Також, він добавив, що ризики передбачені ухвалою слідчого судді є необґрунтовані, а сума застави у розмірі 350 00 грн. є непомірною для підозрюваного.

Підозрюваний підтримав позицію захисника, додаткових пояснень не надавав.

     Довідково: Громадянин Х. органами досудового розслідування підозрюється у тому, що  обіймаючи посаду заступника начальника одного з відділень поліції Миколаївщини вимагав, а згодом, в рамках проведення контролю за вчиненням злочину, одержав від громадянина М. неправомірну вигоду в сумі 26 000 грн. за невтручання в його підприємницьку діяльність та нескладання на нього адміністративного протоколу.

   Дії чоловіка органами досудового розслідування кваліфікуються за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України —  одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення в інтересах іншої особи дій з використанням наданого їй службового становища, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди.

     Прес-служба Миколаївського апеляційного суду 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *