Поет і композитор створили нову пісню у Миколаєві

10 июня 2020, 10:05

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаеєві поет і композитор створили нову пісню, повідомляє Обласний палац культури.

Горбенка Володимира Ілліча добре знають як композитора,  аранжувальника і керівника хору ветеранів війни та праці Обласного палацу культури.

Його авторські твори стали вагомим  внеском у репертуарну скарбницю багатьох колективів Миколаєва та області.

Свою першу пісню він  написав у 80-ті. А  нині авторському перу композитора належить понад 40 творів вокально-хорового жанру.

Володимир Горбенко співпрацював і співпрацює з відомими миколаївськими поетами: народним артистом України Віктором Кузнєцовим, В’ячеславом Качуріним, Миколою Євтушенком, Віктором Панченком, Юрієм Соколовим, Світланою Іщенко, Віктором Агнянніковим, Валентиною Карпуніною,  Василем Столяренком,  Юрієм Мироновим  та іншими.

А нещодавно, перечитуючи одну із ветеранських газет, його вразила поезія члена літературного об’єднання «Стапель»  Наталії Бабіної. У її вірші «Не беда, что прошли наши годы» йдеться про головні цінності старшого покоління —  доброту, благородство і честь. Кожен рядок поезії дуже зрозумілий і близький людям цього покоління. Володимир Ілліч написав пісню миттєво, тільки но дочитавши  останні рядки вірша, бо вони зачепили струни його душі і пам`яті.  Пісня «Не беда, что прошли наши годы»  вражає мелодійністю і теплотою.

Ось так у період карантину з`являються нові твори миколаївських авторів. Вони дуже необхідні і авторам для самовираження, і виконавцям, які чекають цікавих творів.

Володимир Горбенко і Наталія Бабіна поки що не мали можливості познайомитися. Але пройдуть карантинні заходи, і хор ветеранів війни та праці Обласного палацу культури обов’язково презентує новий твір і поетесі, і всім  любителям гарної пісні! А ми радіємо, що з’явився новий твір цікавих творчих особистостей. Сподіваємося, що це тільки початок їх подальшої співпраці.

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *