Правоохоронці Миколаївщини ліквідували діяльність міжрегіональної злочинної групи з розповсюдження контрафактного алкоголю

22 июня 2020, 18:07

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

На Миколаївщині правоохоронці ліквідували діяльність міжрегіональної злочинної групи з розповсюдження контрафактного алкоголю,повідомляє Прокуратура Миколаївської Області.

За процесуального керівництва прокуратури Миколаївської області працівниками Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області спільно зі слідчими Слідчого управління ГУНП в Миколаївській області та співробітниками СБУ ліквідовано діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка займалась виробництвом та збутом фальсифікованих алкогольних напоїв на території Миколаївської та Кіровоградської областей.

За версією слідства, 43-річний місцевий житель залучив до злочинної діяльності п’ятьох осіб, двоє з яких здійснювали придбання спирту та організовували незаконну діяльність, ще троє безпосередньо займалися виготовленням, зберіганням та збутом фальсифікованої алкогольної продукції.
Підпільне виробництво та зберігання фальсифікованої продукції здійснювалося у шести спеціально обладнаних складських приміщеннях, боксах та гаражних приміщеннях.

У ході проведення 30 санкціонованих судом обшуків за місцями мешкання фігурантів, в автомобілях, складських приміщеннях правоохоронцями вилучено понад 10500 л спирту та спиртової суміші, грошові кошти в сумі понад 800 тис. грн, понад 180 пляшок горілки, фасованої в скляні пляшки, без марок акцизного податку та з марками, що мають явні ознаки підробки, обладнання для виробництва, помпи для перекачування спирту, тара, спиртометри, мірні ємкості, ароматизатор «Коньяк» та ін. Також за місцями мешкання фігурантів виявлено та вилучено вогнепальну зброю та набої до неї.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру особам за ст.199 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).
Розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *