Праздник улицы порадовал жителей поселка в Николаевской области

01 октября 2018, 11:43

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Приємна подія відбулася на Миколаївщині, в Березанці, на вулиці Молодіжна. Мешканці житлового масиву святкували 35-річний ювілей своєї рідної вулиці.

Вона хоч і не належить до розряду головних у селищі, та все ж користується «попитом» серед місцевого населення завдяки розташуванню на ній районного управління соціальної служби населення, ПАТ «Миколаївгаз» та дитячого містечка з красивою назвою «Казка», де чудово проводять своє дозвілля з мамами і татами діти різного віку. А ще, ця невелика і компактна вулиця славиться розмаїттям квітів на доглянутих присадибних ділянках та своїми завзятими господарями, котрі з власної ініціативи приводять до належного санітарного стану прилеглі до вулиці території. 

Ідея проведення свята також належить ініціативній групі мешканців Молодіжної на чолі з Ларисою Шека, яка керувала підготовчим процесом, та була сценаристом і ведучою даного дійства. Ідею святкування підтримали керівництво селищної ради, депутат даного округу, виділивши фінансову допомогу, відгукнулися також спонсори та допомогли у проведенні свята працівники культури.

Як і на будь-якому святі, тут були присутні почесні гості – селищний голова Валерій Хоміцький, начальник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Березанської об’єднаної територіальної громади Наталія Матвієнко, які вітали громаду вулиці зі святом і бажали подальшого процвітання житловому масиву та благополуччя й достатку в кожній родині та подарували дітям морозиво і різні солодощі. 

Серед запрошених почесних гостей також був і родоначальник, започатківець даного житлового масиву – колишній начальник Березанської міжгосподарської будівельної організації Володимир Луста. Саме завдяки його великому бажанню втілити в життя ідею масштабного житлового будівництва в селищі та неабиякій наполегливості добитися дозволу на даний проект у владних структурних кабінетах, зараз вулиця Молодіжна святкує своє 35-річчя. 

Володимиру Лусті було сказано чимало теплих слів вдячності та на знак поваги від жителів вручено запашний коровай і диплом «Почесний громадянин вулиці Молодіжна». 

35 років – це чималий період, протягом якого відбулися позитивні зміни у житті багатьох мешканців, є певні досягнення окремих родин, є вагомі здобутки на право поваги. Тож було відзначено Подяками мешканців вулиці за активну життєву позицію; за самовіддану багаторічну працю, які вручив селищний голова. Отримали подарунки найкращі господарі; найстарший і наймолодший жителі вулиці; ровесники вулиці; багатодітні родини; родини-ювіляри. Для них звучали українські народні та сучасні пісні від самодіяльних артистів. Поіменно згадали всіх небожителів житлового масиву й поклали квіти на їхні могили.

Окрему увагу на святі було приділено дітям та молоді. Вже четверте покоління з’явилося на вулиці Молодіжна. Воно є найкращим символічним підтвердженням влучної власної назви, бо таки вулиця «Молодіжна». Нове покоління змінює старе, це закон природи, а бажання жити краще, комфортніше, цікавіше – залишається для всіх поколінь незмінним. І досягають такого бажання лише активні, дієві, небайдужі люди.

Усе залежить від нас самих, від нашого бажання, від правильної громадської позиції. Доказом цього, власне, і є ювілейне свято вулиці, яке зріднило, зблизило людей, дало можливість вдосталь поспілкуватися та додало до стрімкого буденного життя приємні хвилини радості, позитиву й натхнення.

Тетяна Чудна


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *