Представители Николаевского отделения АМУ провели встречу в Снигиревском районе

13 марта 2018, 16:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України здійснило робочий візит до Широківської сільської об’єднаної територіальної громади Снігурівського району. Консультантами з бюджетних питань Юлією Забродкіною, з юридичних Лідією Віштал та з питань комунікації Олександром Дудюком проведено виїзду консультацію за фаховими напрямами з Широківським сільським головою Сергієм Пересунько, Червонодолинськими та Новопетрівськими старости, працівниками сільської ради. Також, у виїзній консультації на запрошення Миколаївського РВ АМУ взяла участь спеціаліст по написанню проектів для об’єднаних територіальних громад Світлана Березовська.

Обговорювалися питання формування та балансування бюджету, створення апарату та шатного розпису, питання кадрової політики, отримання на баланс освітніх закладів, діяльність сайту та комунікації з мешканцями громади. Вкрай актуальними були питання розробки плану соціально-економічного розвитку та написання проектів.

Консультант з бюджетних питань Юлія Забродкіна, зокрема, торкнулася і питання ролі Асоціації міст України у захисті інтересів не тільки міст-членів організації, а й всієї ланки органів місцевого самоврядування України. Вона підкреслила важливу роль АМУ у відстоюванні важливих законопроектів та ініціатив перед Верховною Радою України та Кабінетом міністрів. Більшість цих ініціатив вже впроваджено у вигляді законів та розпоряджень. Оскільки за своїми повноваженнями об’єднані територіальні громади дорівнені до міст обласного значення, то вступ до Асоціації міст та об’єднання зусиль для територіальних громад є дуже важливими.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *