Представники Миколаївщини достойно представили потенціал регіону на форумі регіонів України і Білорусі

27 октября 2018, 16:34

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Делегація з Миколаївської області виявилася наймасштабнішою і найбільш різносторонньо презентувавшою потенціал регіону під час роботи Першого форуму регіонів України і Білорусі, який проходив 25 – 26 жовтня в білоруському місті Гомель за участі президентів обох країн Петра Порошенко та Олександра Лукашенка, повідомляє Миколаївська обласна державна адміністрація

Так, на форумі, основною метою якого був розвиток політичних, економічних та гуманітарних зв’язків між двома країнами, розширення міжрегіонального співробітництва та представлення економічного потенціалу регіонів делегацію від Миколаївщини очолила директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації Марина Васильєва. Також, до складу делегації увійшли представники Миколаївської обласної ради – перший заступник голови облради Андрій Кротов і депутати обласної ради Надія Боднар та Геннадій Рубський, керівник РТПП Миколаївської області Ігор Катвалюк, представники Миколаївського міськвиконкому (директор департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко), учбових закладів (Миколаївський Національний аграрний університет і Академія дитячої творчості), бізнесу (сільгоспвиробники ТК «Агрофьюжн», ТДВ «Зоря Інгулу» і туристична компанія «Лідер Тур») та ін.

Перший день Форуму розпочався з роботи 7-го засідання Білорусько-Української консультаційної Ради ділового співробітництва, під час якого обговорено питання розширення торгово-економічної співпраці двох країн.

Окрім того, члени делегації взяли участь в роботі 7-го засідання Білорусько-Української консультаційної Ради ділового співробітництва, тематичної секції українсько-білоруського співробітництва в галузі освіти та молодіжної політики, офіційної зустрічі з керівництвом Гомельського міськвиконкому. Під час цих заходів та В2В зустрічей обговорювались питання міжрегіонального співробітництва.

“В рамках Форуму відбувалась виставка регіонів України і Білорусі, на якій було представлено понад 100 підприємств з 17 областей України. Наша область була представлена виставочною експозицією «Миколаївщина запрошує до співробітництва», яка, зізнаюсь, викликала активний інтерес білоруської сторони. Переконана, через деякий час ми побачимо конкретні результати домовленостей по співпраці у різних напрямках”, — відмітила Марина.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *