Пройден экватор: левые силы продолжают объединяться

10 августа 2017, 17:02

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Понад 15 000 кілометрів, 12 регіонів, більше 3000 людей – такий підсумок екватору визвольного туру, який дійшов до Вінниці. Там відбулося спільне зібрання СПУ та СДП. Нардеп Сергій Каплін коментує ситуацію:

— У кожному регіоні, на кожній зустрічі всі соціалісти та соціал-демократи одностайно виступають проти рейдерського захоплення Соціалістичної партії України радником Авакова Ківою.

Цей праворадикал і неонацист, намагався узурпувати найстарішу і Україні партію для свого шефа Авакова, щоб забезпечити йому безпечну втечу в разі відставки з посту Міністра, але не вийшло.

Неонацистська риторика Ківи, яка йде всупереч всім постулатам та ідеям європейського соціалізму та соціал-демократії СПУ викликала гнів та спротив по всій країні. Люди, які мріють побудувати в Україні справжню міцну економічну модель, позбавити країну від олігархів і перезаснувати країну за принципами побудови Швеції, Данії, Норвегії, Німеччини та Франції – яскравих прикладах процвітання здобутого соціал-демократичними формами правління, не згодні терпіти наругу над своєю політсилою і готові відчайдушно її захищати.

Сьогодні мали плідну нараду з вінничанами. В конструктивній дискусії окреслили завдання та питання для обговорення та вирішення на спільному з’їзді СПУ та Соціал-демократичної партії. З-поміж іншого прийнято резолюцію про спільну боротьбу проти політичного рейдерства, та з вимогами до Мін’юсту виконати рішення суду найвищої інстанції та зареєструвати справжніх легітимних керівників партії. Окрім того, вже на найближчому з’їзді люди вимагають оголосити про створення об’єднаної структури – Блоку лівих «За простих людей».

З такою потужною командою, досвідом та мудрістю соціалістів, амбіціями та енергією соціал-демократів ми отримаємо більшість у майбутньому Парламенті, у радах на місцях та безумовно виграємо Президентські вибори. Країні потрібен новий курс, нове майбутнє. І цей курс – соціал-демократія!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *