Прокуратура поддержала обвинение по поводу изнасилования несовершеннолетней девушки из Николаева

05 декабря 2018, 13:16

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївською місцевою прокуратурою № 1 підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 32-річного чоловіка, який зґвалтував та пограбував 17-річну дівчину. 
У ході судового розгляду встановлено, що зловмисник у березні 2016 року звільнився з місць позбавлення волі, а вночі 28 жовтня 2016 року перебуваючи на вул. Потьомкінській у м. Миколаєві познайомився з 17-річною дівчиною. У ході розмови дівчина повідомила йому, що є неповнолітньою.
Проводжаючи дівчину додому, біля будинку, де вона мешкала, зловмисник схопив її рукою за шию, затулив рота та сказав, що заріже її, у разі, якщо та закричить. Після цього, погрожуючи застосуванням фізичного насилля, примусив її пройти на подвір’я школи та зґвалтував дівчину. Далі чоловік відібрав у потерпілої мобільний телефон і гроші у сумі 200 грн та зник з місця вчинення злочинів.
У ході судового розгляду чоловік визнавав себе винним частково, зокрема у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст.187 КК України (розбій), заперечуючи провину у зґвалтуванні. Проте, за сукупністю досліджених доказів, наданих державним обвинуваченням, суд дійшов висновку про доведеність вини поза розумним сумнівом щодо кожного зі злочинів, які інкриміновано чоловіку.
Відтак, вироком суду зловмисника визнано винним за ч.3 ст.152, ч.2 ст.153, ч.1 ст.187 КК України (статеві зносини із застосуванням погрози застосування фізичного насильства (зґвалтування) неповнолітньої, задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо неповнолітньої, розбій — напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя і здоров’я особи, яка зазнала нападу) та призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі.

За інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 1


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *