Прокуроры Николаевской области сами проверяют состояние дел в исправительных колониях, выслушивая осужденных

09 февраля 2019, 10:54

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Задля забезпечення ефективного нагляду за додержанням вимог кримінально-виконавчого законодавства прокурори Миколаївщини проводять регулярні перевірки та принципово реагують на порушення прав громадян, які утримуються у місцях несвободи. Особлива увага при цьому приділяється стану дотримання прав в’язнів відповідно до вимог європейських стандартів, захисту їх конституційних прав, запобіганню жорстокому поводженню. 

Керівник Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської області Віта Денисенко та заступник керівника місцевої прокуратури Віталій Ціома провели виїзний прийом громадян у державній установі «Казанківська виправна колонія № 93».
Перебуваючи на режимній території, прокурори здійснили обхід житлових приміщень, приміщень харчоблоку та медичної частини. Особливу увагу адміністрації установи звернуто на необхідність дотримання працівниками виправної колонії покладених обов’язків щодо забезпечення гарантованих державою прав і свобод громадян, свободу яких обмежено.
На особистому прийомі прийнято 4 засуджених, які звернулись до прокурорів з питаннями щодо можливості отримання паспорта громадянина України та порядком умовно-дострокового звільнення. По кожному питанню надано вичерпні відповіді з роз’ясненням законодавства та рекомендаціями.
Керівником Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області Віталієм Шевченком відвідано державнуустанову «Вознесенська виправна колонія № 72», де здійснено особистий прийом засуджених. 

До керівника місцевої прокуратури звернулося 3 засуджених за роз’ясненням питань щодо відновлення права власності, відновлення документів, надання побачень та застосування умовно-дострокового звільнення засуджених.
Крім того, під час візиту до установи відвідано майстерні та перевірено умови праці засуджених.
Стан додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства, міжнародних стандартів і прав в’язнів на належні умови тримання в установах Державної кримінально-виконавчої служби України, які розташовані на території Миколаївської області, перебувають на постійному контролі прокурорів.

За інформацією Баштанської та Вознесенської місцевих прокуратур


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *