Прокуроры Николаевщины серьезно занялись коррупционерами

24 ноября 2018, 16:31

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Минулого тижня правоохоронцями Миколаївщини вжито дієвих заходів щодо протидії кримінальним проявам на теренах області. 
Так, за процесуального керівництва прокурорів розкрито понад 130 злочинів, з яких 55 — тяжкі. Значного позитиву при розкритті кримінальних правопорушень досягнуто за процесуального керівництва Миколаївської місцевої прокуратури № 2 — розкрито 57 кримінальних правопорушень, з яких 32 тяжкі. 
Не припиняється робота щодо виявлення корупційних злочинів, фігурантами яких є посадові особи. Зокрема, 23 листопада у м. Одеса під процесуальним керівництвом Заводського відділу Миколаївської місцевої прокуратури № 1 оперативниками Управління захисту економіки в Миколаївській області за підозрою в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 8,5 тис грн головного спеціаліста сектору правової діяльності відділу організаційно-правової роботи та взаємодії із ЗМІ у Департаменті енергетики, енергозбереження та запровадженні інноваційних технологій Миколаївської міської ради, за сумісництвом помічника депутата міської ради.
За результатами досудового розслідування до суду скеровано 75 обвинувальних актів, з них 17 – по тяжким злочинам. Судами постановлено 35 обвинувальних вироків. На цьому напрямку результативно спрацювали прокурори Первомайська місцева прокуратура Миколаївської області, якими до суду скеровано 15 обвинувальних актів, за наполегливої позиції державних обвинувачів цієї прокуратури ухвалено 15 вироків.
Не менш результативна робота органів прокуратури Миколаївщини проведена у сфері представництва інтересів держави в суді. Так, за тиждень, що минув, органами прокуратури області взято участь у 23 судових засіданнях місцевих судів та Миколаївського апеляційного суду. У земельній сфері судами задоволено 2 позови прокурора про повернення у державну власність земельних ділянок лісогосподарського призначення загальною вартістю майже 400 тис. грн., а також закрито провадження у зв’язку з добровільним усуненням порушень законодавства у одній справі щодо самовільного зайняття земельної ділянки площею 22 га.
Зокрема, рішеннями судів задоволено 2 позови керівника Миколаївської місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації до Миколаївської міської ради та фізичних осіб про визнання незаконними та скасування рішень міської ради, визнання недійсним державних актів на право власності на земельні ділянки, які належать до земель державного лісового фонду урочища «Жовтневе», загальною площею 1820 кв.м. вартістю 378 тис.грн. та їх витребування у придатному для використання стані.
Крім того, за втручання Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області фізична особа добровільно звільнила самовільно зайняту земельну ділянку площею 22 га вартістю 85 тис. грн.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *