Рада оборони Миколаївської області затвердила план заходів із запровадження воєнного стану

28 ноября 2018, 23:50

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Увечері 28 листопада відбулось засідання ради оборони Миколаївської області, під час якого було обговорено і затверджено основні заходи щодо підготовки та запровадження воєнного стану на території Миколаївщини. Серед нагальних питань — забезпечення публічної безпеки, посилення охорони важливих об’єктів соціальної та економічної сфер, визначення порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

«Ми плідно працювали протягом кількох років, тому ми не просто готові (до запровадження воєнного стану, — ред), а з розумінням ставимося до тих викликів , які сьогодні стоять перед громадою Миколаївщини, перед нашою державою і суспільством. Ми на сьогоднішній день згуртовані, єдині і у нас є чітко визначений план першочергових дій, якого область буде дотримуватись», — зазначив голова Миколаївської облдержадміністрації, голова ради оборони області Олексій Савченко.

Голова ОДА наголосив на необхідності посилення охорони державних будівель, закладів соціальної сфери, а також місць великого скупчення людей (ВІДЕО).

«Окремо звертаюсь до ЗМІ сприяти і надати можливість пояснити жителям та втілити в життя ті пункти розпорядження, згідно якого ми далі будемо рухатись і діяти відповідним чином», прокоментував очільник області.

Крім того, Олексій Савченко звертає увагу громадськості та засобів масової інформації на недопущення фіксації і передачі інформації про пересування військової техніки і військових підрозділів на території Миколаївської області.

Прес-служба Миколаївскої обласної державної адміністрації


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *