Рыбоохранный патруль изъял несколько сеток у браконьеров

07 июля 2017, 17:02

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївський рибоохоронний патруль повідомляє, що  06.07.2017р. відбулась спільна нарада з користувачами водних біоресурсів за участю державних інспекторів патруля. На порядок денний були винесені так питання:

  1. Порядок отримання квот на спеціальне використання водних біоресурсів на 2018 рік.
  2. Участь у проведенні меліоративних робіт у 2017 році.
  3. Про неприпустимість корупційних правопорушень в Миколаївському рибоохоронному патрулі.

Розпочав нараду начальник Миколаївського рибоохоронного патруля Синиця М.М., який попередив про неприпустимість проявів корупції в діяльності Миколаївського рибоохоронного патруля та запропонував користувачам водних біоресурсів, будь-яким іншим особам у випадках виявлення пропозицій, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою патруля негайно повідомляти про це Миколаївський рибоохоронний патруль для подальшого реагування до правоохоронних органів.

Крім того, М.М.Синиця повідомив, що в Миколаївському рибоохоронному патрулі відкрито лінію «телефону довіри» 098 675 80 70, на який будь-яка особа може повідомити про корупційні правопорушення в патрулі.

Роботі Миколаївського рибоохоронного патруля не заважать жодні перепони. Так, державними інспекторами Миколаївського рибоохоронного патруля за минулий тиждень проведено рейди на ринках Миколаївської області, в результаті яких виявлено правопорушення у сфері реалізації водних біоресурсів.

Також спільно із співробітниками Вознесенського та Арбузинського відділів поліції проводилися рибоохоронні рейди на водоймах зазначених районів. Під час спільного патрулювання виявлено 5 порушень природоохоронного законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Загальна сума збитків, завданих незаконними діями «рибалок», склала 9027 грн. У порушників вилучено 4 сітки та 15 кг незаконно добутих водних біоресурсів.

Відносно правопорушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 4 ст. 85 КУпАП, які буде направлено до суду для розгляду та прийняття відповідного рішення згідно з чинним законодавством.

Миколаївський рибоохоронний патруль

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *