Семь десятилетий прошло после окончания Второй Мировой, а до сих пор находят снаряды на Николаевщине

04 июля 2018, 10:29

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

3 липня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області знищено 60 артилерійських снарядів калібром 76 мм часів минулих війн.

Напередодні небезпечні знахідки виявив чоловік 1961 р.н. під час пошуку металобрухту за межами с. Миколаївка Казанківського району.

Боєприпаси знищено шляхом контрольованого підриву.

Рятувальники Миколаївщини наголошують! У разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно:

— негайно припинити всі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета;

— попередити про знахідку людей, які знаходяться поряд;

— відвести на максимальну відстань людей (особливо дітей), які знаходяться  поблизу,

— позначити місце перебування предмета, а по можливості огородити його (для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали:  дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо);

— негайно повідомити про знахідку  ДСНС та поліцію  (повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження вибухонебезпечного предмета);

— піднімати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти і розбирати будь-які вибухонебезпечні предмети; приносити в місця перебування людей предмети, що схожі на вибухонебезпечні.

Пам’ятайте:

при виявленні вибухонебезпечного предмету лише безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що не станеться випадку каліцтва чи загибелі! 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *