Система превращается в репрессивный орган против людей — Тимошенко

22 сентября 2017, 23:32

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Верховна Рада за наказом Петра Порошенка перетворює судову систему в репресивний орган проти людей.

Про це лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила журналістам у кулуарах парламенту.

«По суті, зараз у цій залі судова система перетворюється на репресивний орган проти людей. Голосування регіоналів, відоме як «16 січня» у часи Януковича, – це дитячі іграшки! Нині руйнується уся система права доступу людей до правосуддя, справедливості,  натомість узурпується влада в руках Порошенка», – обурено наголосила вона.

Політик зауважила, що саме для ухвалення подібних антинародних рішень у парламенті створена так звана більшість, до якої увійшли фракції БПП, «Народного фронту», Радикальної партії та залишків Партії регіонів: «Ось такий формат більшості зараз є!»

Юлія Тимошенко розповіла, що депутати від «Батьківщини» внесли до законопроекту щодо так званої судової реформи понад тисячу поправок, щоб «хоч трохи цей закон витягнути на якійсь європейський цивілізований рівень, але жодна правка фракції не ухвалюється».

Лідер фракції звернула увагу журналістів на те, що голосування за цю «реформу» відбувається в майже порожній сесійній залі: «Намагалися протягнути рішення, щоб усю ніч ухвалювати правки в порожній залі, а завтра приступити до так званої пенсійної реформи».

«У залі масштабне кнопкодавство, масштабне порушення регламенту. Голова Верховної Ради по суті став інструментом протягування цієї судової «реформи», яка насправді є позбавленням людей доступу до правосуддя,  інструментом президента, кланів, корупціонерів, які оточують главу держави. Такого з Верховною Радою ще не робив ніхто і ніколи! Не реформи сьогодні робляться – знищується українська нація, скорочується чисельність населення. Це  – плановий геноцид українського народу, який треба припиняти негайно!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *