«Си Бриз-2018»: над Николаевом проносились самолеты-истребители и десантировались парашютисты

12 июля 2018, 21:27

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

На аеродромі Кульбакіно у Миколаївській області військові організували медіа-день, під час якого українські пілоти демонстрували, чому навчилися на міжнародних навчаннях «Сі-Бриз-2018».

Про це повідомляє «Громадського радіо».

Військові льотчики показували журналістам фігури вищого пілотажу і вміння точного маневрування і посадки. Крім того, літаки МІГ-29 влаштували імітацію повітряного бою. Українські військові демонстрували свої напрацювання на міжнародних навчаннях «Сі-Бриз». Маневри проходять зараз в Одеській і Миколаївській областях.

«Пошуково-рятувальним вертольотом МІ-14 був виконаний підйом людей, що зазнають лиха. Перед цим літак АН-2 виконав десантування парашутно-рятувальної групи в місце, де інша бригада, умовно, терпить лихо», — розповів підполковник Збройних Сил України Микола Лескач.

Військові пояснили, що в реальних умовах навчань вся дія відбувається у відкритому морі. Зараз там знаходиться основний склад учасників міжнародних навчань і відпрацьовує тактичні прийоми. Усього в навчаннях задіяні понад 20 літаків і вертольотів різних модифікацій.

Нагадаємо, навчання проходить у форматі так званої «вільної гри», коли завдання і сценарії розвитку різних ситуацій відомі лише командуванню.

«В акваторії Чорного моря, де проходять навчання, ставимо спеціальні огорожі, буї. Здійснюємо пошуки підводного човна. Крім того, відбувається зависання вертольотів над Чорним морем для облаштування радіо-гідро-акустичної станції», — розповів про маневри української авіації на воді пілот гелікоптеру Мі-14Кирило Коренков.

У морських навчаннях беруть участь тридцять кораблів і катерів, в тому числі, і турецька підводний човен. Керування проводитися з борта штабного корабля ВМС США Mount Whitney. Це судно вперше бере участь в «Сі-Бриз». Формат такого керування теж впроваджений лише в цьому році.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *