Скалолазы преодолевали препятствия вблизи Грушевки в Первомайском районе

03 мая 2018, 16:14

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

На мальовничому березі річки Південний Буг (поблизу с. Грушівка, Первомайського району) відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму — відкриті змагання Миколаївської області зі спортивного туризму серед юнаків «Кубок Бугу».

Кубок проводився Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді спільно з Федерацією спортивного туризму України.
Позмагатися за кубок прибули 30 команд з 12 регіонів України (Миколаївської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Вінницької, Тернопільської, Полтавської, Херсонської, Закарпатської, Черкаської, Житомирської, Запорізької областей та м. Києва).

Змагання проводилися на трьох дистанціях в двох вікових групах: особиста та командна смуга перешкод та довга дистанція (7 км) з доланням скель, річок, орієнтуванням та елементами рятувальних робіт.
Боротьба за п’єдестал пошани в обох вікових групах була напруженою так, що до фінішу останньої команди не було зрозуміло як розподіляться місця в загальному заліку і в результаті кілька команд набрали однакову суму залікових очок, то ж долю кубків вирішував пріоритет дистанцій!


Яроцька Ірина, юна спортсменка з м. Вознесенська (вихованка Вознесенського БДЮТ) стала чемпіонкою серед дівчат, подолавши дистанцію з великим відривом.
Збірні команди Миколаївської області під керівництвом тренерів Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, посіли ІІ місце в старшій віковій групі та ІІІ місце в молодшій.
Кубку Бугу цього року відправився в Херсонську область (старша група) та м. Київ (молодша група).

Всі учасники повезли з собою захоплення чудовою природою Миколаївського Побужжя, а переможці медалі та грамоти.

На жаль цього року вперше, майже за більш ніж двадцятирічну історію Кубку, організатори не мали змоги нагородити учасників призами та подарунками. Тож Федерація Спортивного туризму в Миколаївської області чекає на тих, кому не байдуже майбутнє Української молоді і хто бажає підтримати змагання, які стали своєрідною візитівкою Миколаївщини. 
Методисти МОЦТКЕ УМ Гладка О. В., Мартинова Д. Б.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *