Современная мебель, новые окна, школьный автобус — все это досталось маленькой сельской школе на Николаевщине

05 сентября 2019, 10:12

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Маленька сільська школа у Кашперо-Миколаївці Баштанського району Миколаївської області одержала багато подарунків на початку нового навчального року: сучусні меблі, нові вікна, шкільний автобус.

Педагогічний, учнівський, батьківський колективи навчального закладу висловили щирі слова вдячності за подарунки, плідну співпрацю депутатові Миколаївської обласної ради Володимиру Фроленко.

«Дякуємо за турботу та благодійну допомогу!
Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина — це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники.Ось і наша Кашперо-Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів пишається своєю співпрацею з депутатом обласної ради Фроленком Володимиром Олександровичем. Вже декілька років поспіль Володимир Олександрович не стоїть осторонь наших проблем,завжди приходить на допомогу. Протягом 2018, 2019 р.р ми отримали відчутну допомогу від обласного депутата. в поповненні матеріальної бази нашої школи, в облаштуванні навчального закладу, створенні комфорту та затишку. Напередодні 1 вересня Володимир Олександрович для учнів 1 класу придбав сучасні меблі, було замінено 8 вікон, за сприянням Фроленка В.О. на нашу школу придбано новий шкільний автобус. Адміністрація школи, педагогічний колектив, батьки і учні висловлюють щиру подяку за вашу підтримку і допомогу школі. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого села. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану нам!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!
Хай Вам Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!»


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *