Сотрудники ПФ и центра занятости провели в Вознесенске семинар для безработных

11 февраля 2019, 9:37

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Спільні зусилля фахівців Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області та Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості спрямовані на мінімізацію випадків нелегального працевлаштування. 
Фахівці Фонду провели семінар для безробітних на тему: «Наслідки нелегалізованих трудових відносин».
Перший заступник начальника управління Наталія Бублик повідомила присутнім, що діапазон необхідного страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку збільшуватиметься на 12 місяців до досягнення 35 років у 2028 році. А працюючи без оформлення трудового договору, громадянин втрачає ряд соціальних гарантій, у тому числі і гідну пенсію у майбутньому.
«Якщо роботодавець надає вам заробітну плату у «конверті» без оформлення трудового договору, без занесення відповідного запису про місце роботи в трудовій книжці, або, якщо ваша заробітна плата нарахована згідно розрахункової відомості менше тієї суми, що знаходиться в «конверті» — вас обкрадають!», – наголосила Наталія Бублик.
Головний спеціаліст сектору по роботі з персоналом Юлія Прокопенко додала, що Пенсійним фондом створений інформаційний ресурс, веб-портал, за допомогою якого можливо контролювати онлайн загальний страховий стаж, нараховану заробітну плату та інші особисті дані, що враховуватимуться при призначенні пенсії.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *