В горбольнице № 1 Николаева «горела» палата № 8

03 ноября 2017, 13:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Сотрудники Главного управления ГСЧС Украины в Николаевской области провели тактико-специальные учения по тушению условного пожара в городской больнице №1 по ул. 2-ой Экипажной.

За тактичним задумом, по лінії «101» надійшло повідомлення, що через коротке замикання електропроводки під час експлуатації обігрівачу в палаті № 8 ревмокардіологічного відділення терапевтичного корпусу виникла пожежа та сталося щільне задимлення в коридорах з другого по четвертий поверх. На другому поверсі залишилося 2 пацієнтів, які відрізані від шляхів евакуації.

Медичним персоналом в першу чергу здійснено евакуацію працівників та пацієнтів, паралельно знеструмлено будівлю та вжито заходи з гасіння умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння.

За підвищеним номером виклику до місця пожежі прибуло 4 основних пожежно-рятувальних та 1 спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль. У зв’язку з великою кількістю хворих була необхідність у додатковому залученні особового складу 26 ДПРЧ та начальницького складу 2 ДПРЧ.

В рамках навчань вивчено оперативно-тактичну характеристику об’єкту, відпрацьовано взаємодію між підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, адміністрацією закладу та медичним персоналом, а також практичні дії особового складу у виконанні заходів, спрямованих на швидку та ефективну ліквідацію пожежі. Рятувальниками вжито заходи з евакуації постраждалих, організовано подачу стволів на гасіння умовної пожежі та здійснено комплекс заходів, спрямованих на захист суміжних приміщень.

На місці організовано роботу штабу на пожежі, а також відпрацьовано взаємодію з підрозділами національної поліції.

Загалом до проведення навчання залучено близько 70 чоловік особового складу та 14 одиниць основної та спеціальної техніки.

За підсумками, навчання пройшли на оцінку “задовільно”.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *