Спасатели провели рейд по пляжам Николаева

21 июля 2018, 23:28

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області постійно спілкуються з громадянами про необхідність  дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку на воді.

Суботній день, 21 липня, не став виключенням. Рятувальниками  проведено рейдове відпрацювання пляжних зон м. Миколаєва із залученням водолазного катеру типу річка-море.

Під час бесід фахівці ДСНС акцентували увагу городян на тому, що статистика травмування та загибелі людей на водних об’єктах області майже щотижня поповнюється подіями на воді, і добре коли мова йде про порятунок людей і щасливий фінал. Співробітники Служби порятунку нагадали правила безпеки під час відпочинку на річках, озерах та морі, пояснили  що слід в першу чергу зробити, якщо ви стали очевидцями події на воді.

Як завжди, особливу увагу рятувальники звертали на батьків, які відпочивають з дітьми, наголосивши їм на необхідності підвищеної уваги до безпеки своїх чад.

На завершення надзвичайники залишали відпочиваючим профілактичні листівки застережливого змісту.

Подібні заходи цього дня пройшли в усіх містах та районах Миколаївської області.

Також, сьогодні у Баштанському районі на річці Інгул та на гранітному кар’єрі поблизу с. Новоантонівка Новобузького району рятувальники забезпечували безпеку на воді під час змагань. Так, на узбережжі річки в Мар’ївському урочищі відбулись народні змагання з плавання на честь Семена Бойченка. Розпочався захід з пам’ятного запливу для усіх бажаючих. Потім плавці демонстрували свої навички у наступних стилях: батерфляй 50м (чоловіки, жінки), естафета 4х50м вольним стилем (школярі, колективи фізичної культури), 50м в/ст (чоловіки, жінки), 200м в/ст (чоловіки, жінки). В змаганнях прийняли участь представники 7 Державної пожежно-рятувальної частини. Почесне 3 місце у 50м вольним стилем серед дорослих чоловіків посів Володимир Чернишов, начальник караулу підрозділу.

Наразі гранітному кар’єрі тривають змагання з акватлону та вправ з порятунку людей на воді. І серед спортсменів є співробітники Служби порятунку Миколаївщини. Про результати стане відомо пізніше.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *