Спасатели рассказали николаевцам о рисках на воде

29 апреля 2018, 16:57

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

З метою профілактики виникнення надзвичайних подій та ситуацій, рятувальники Миколаївщини 28 — 29 квітня провели профілактичні заходи по традиційним місцям відпочинку на узбережжі водних об’єктів та поспілкувалися із відпочиваючими про правила безпечної поведінки. Заходи пройшли у кожному районі області та у місті Миколаєві.

Під час рейдів рятувальники нагадували відпочиваючим про те, що сезон «водного відпочинку» ще офіційно не відкритий, а це означає, що берегова зона та дно водойм не обстежене, не визначено безпечні місця для купання, не встановлені рятувальні пости. Все це створює додатковий ризик виникнення небезпечних ситуацій, що може призвести до травмування чи загибелі людей.
Крім того, під час профілактичних заходів співробітники Служби порятунку розповіли громадянам правила організації безпечного відпочинку на водних об’єктах, нагадали причини утоплення людей, довели до відома статистику загибелі людей на воді у поточному році.

Із громадянами, які прийшли на відпочинок із дітьми рятувальники окремо поспілкувалися про те, що не можна залишати дітей без нагляду, та розповіли, до яких наслідків може призвести така недбалість.

На згадку рятувальники надали всім інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпечної поведінки та екстреного номеру Служби порятунку «101»!

ГУ ГСЧС України в Миколаївскій області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *