Спектакль о страхах, комплексах, проблемах в семьях состоится в Николаеве

05 декабря 2018, 14:23

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Предпрем’єрний показ вистави «Вернісаж почуттів» інклюзивного театру «Переможці долі» відбувся вчора в Центральній міській бібліотеці ім.М.Л.Кропивницького у Миколаєві.

Біль та надія, боротьба та нерозуміння суспільства, але ж життя, що наповнено змістом, — такі почуття вірували у залі. Непрофесійні актори, а батьки, які  виховують особливих дітей, донесли до глядачів страхи, комплекси, упередження, надбання, втрати, проблеми, складнощі і маленькі та великі перемоги таких родин. Документальна вистава створена за матеріалами інтерв’ю з людьми, що мають такі проблеми. Це спроба засобами мистецтва донести до громади позитивний досвід, загострити погляд на необхідності дивитися на таких людей, як на рівних, та створювати належне середовище для їх повноцінного життя.

Громадська організація «Діалог» разом з департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, громадськими організаціями «Усмішка дитини» та «Сильні разом» провели після вистави «круглий стіл» у форматі інформаційно-просвітницького майданчику «Новий Миколаїв» на тему «Згуртованість та взаємодія, як ресурс у забезпеченні прав особливих дітей Миколаївщини та їх родин». У відкритті дискусії взяли участь представники  Миколаївщини та Херсонщини: батьки, психологи, вчені, експерти, вчителі, громадські діячі.

Прем’єра самої вистави відбудеться у суботу, 8 грудня о 14.00 годині, у бібліотеці ім.Л.М.Кропивницького.

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *