СПУ и СДП готовятся к съезду

11 августа 2017, 12:05

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

По всей Украине проходят встречи двух политических сил: СПУ и СДП. В программе встреч — обсуждение ситуации с рейдерским захватом СПУ; программа дальнейшей деятельности левых сил; курс на спасение страны от олигархата и коррупции. Об этом сообщает Сергей Каплин, руководитель СДП, народный депутат Украины.

«В рамках туру Україною зі звільнення Соціалістичної партії з загарбницьких рук Ківи-Петренка-Авакова зустрівся з активами СДП і СПУ в Житомирі. Вся область попри робочий день і негоду з’їхалася, аби обговорити план дій щодо запобіганню рейдерській атаці на СПУ.

В ході спільної ради прийнято ряд важливих рішень — ми продовжуємо боротись з протиправними діями мін’юсту та Ківи щодо захоплення найстарішої в Україні партії — СПУ.
Окрім того одностайно ухвалено рішення про участь у виборах всіх рівнів. Наша мета — перемога на президентських, парламентських та місцеевих виборах.

Тільки соціалістична та соціал-демократична більшість у радах всіх рівнів, Верховній Раді, Уряді та Адміністрації Президента дасть нам можливість не просто врятувати Україну від засилля і узурпації олігархів, але й побудувати тут другу Швецію.

Досвід провідних процвітаючих країн Європи, у яких найкомфортніші для людей умови життя, показує: засади європейського соціалізму — єдиний шлях до становлення сильної, незалежної економічно та політично держави».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *